Про нас

Інтернет-магазин Vizok Food Market-це постачальник смачної і ароматної, а також доступної європейської продукції. Без сорому можемо назвати себе провідниками в нескінченний світ справжньої Європи, тому що в нашому каталозі представлений великий асортимент імпорту: приправ, соусів, напоїв, снеків, солодощів, закусок, круп, м'ясних виробів, макаронів, масел, варення та ін.


Постійний розвиток і активне поповнення асортименту є нашою головною метою, реалізовуючи яку, наші покупці мають можливість оцінити продукти різних перевірених постачальників і виробників з Італії, Польщі, Франції, Іспанії та Німеччини, не виїжджаючи з України.


У нас Ви неодмінно знайдете свіжу європейську продукцію до Вашого столу, будь то улюблений іспанцями хамон, ніжний польський сир Мааздамер, справжній бельгійський шоколад Cachet, італійські макарони Barilla, заправлені фірмовим соусом, а також оливки, вирощені на турецьких і грецьких плантаціях і багато іншого.


А якщо виникнуть складнощі з вибором, Ви в будь-який час можете зв'язатися з нашими привітними менеджерами для консультації. Також справжні гурмани вибирають нас за високу якість, і при цьому, у нас низькі ціни, щоб улюблені продукти завжди залишалися доступні кожному.


Ще деякі наші переваги:
•    прямі поставки дозволяють встановлювати мінімальні ціни;
•    оперативне відправлення замовлень, що здійснюється завдяки постійній наявності товарів на складі;
•    привабливі умови для постійних і оптових клієнтів. Це і система лояльності, і привабливі знижки;
•    регулярне оновлення асортименту і додавання нової продукції;
•    наявність ексклюзивного і популярного товару;
•    всі представлені продукти відповідають необхідним стандартам і мають хороший термін придатності;
•    грамотно дотримуються умови зберігання і т. д.


Місія інтернет-магазину Vizok Food Market-зробити Ваш щоденний раціон смачним і комфортним, що складається з якісних продуктів за приємною вартістю.


Якщо у Вас є побажання або пропозиції, які стосуються нашої роботи-напишіть нам на електронну пошту office.vizok@gmail.com, ми обов'язково візьмемо Вашу думку до уваги.